אודותינו

אנו עוסקים באופן בלעדי בייצוג בבתי משפט בתחום המשפט האזרחי. בנוסף, יש לנו מומחיות ייחודית בתביעות רשלנות מקצועית ובסכסוכי שכר טרחה.
אנו מנהלים משרד אישי ואנושי. אנו מתמקדים במספר מוגבל של תיקים שאנו מייצגים בהם, ומכירים, כמובן, כל לקוח וכל תיק מקרוב.

עו"ד אלי הלם הוא בעל ותק של יותר מ 20 שנה במקצוע עריכת הדין וכותב הספרים "רשלנות מקצועית של עורכי דין" ו "דיני הגנת הפרטיות".
כמשרד בוטיק, אנו שמים דגש על הקשר עם לקוחותינו. היחסים עם לקוחות המשרד הם בלתי אמצעים תוך ניסיון ללמוד את כל צורכי הלקוח ולתת מענה הרמוני לשאלות ולצרכים המשפטיים השונים שלו.

משבר משפטי מלווה בדרך כלל בתקופה לא פשוטה של חשש ואי וודאות. בין אם מדובר בתובע אשר נקלע לסיטואציה בה זכויותיו נפגעו והוא מצוי בסוג של מצוקה כלכלית או אישית ובין אם מדובר במי שהוגשה כנגדו תביעה גדולה והוא עומד בפני סיכון של הפסד כספי או נזק למוניטין. לצד הידיעה והצורך בסיוע משפטי ברמה הגבוהה ביותר, מי שנקלע לבעיה משפטית זקוק מלבד לראש המשפטי גם ל"אוזן" ו"לב".

כמי שעוסקים בתיקי רשלנות מקצועית של עורכי דין, ובסכסוכי שכר טרחה, אנו מאמינים כי חובת הנאמנות וההגינות של עורך-הדין כלפי הלקוח היא הבסיס עליו בנוי כל מקצוע עריכת הדין. ללא אמון מוחלט זה אין עריכת דין.

כמה זה עולה?

כמה זה עולה?

לעיתים רבות השאלה שמטרידה את הלקוח, המגיע לעורך דין, היא "כמה זה עולה?" מכיוון שלעורכי דין אין "מחירון" של שירותים, ומטבע הדברים כל מקרה מתומחר באופן שונה – שאלת "המחיר" נותרת במקרים מסוימים לא ברורה. גם אחרי שהפגישה מסתיימת הלקוח לא הבין איזה סכום הוא נדרש לשלם, מתי, באילו נסיבות ושאלות נוספות. לכן הסכם שכר טרחה בין הלקוח לעו"ד הוא הכרחי.

הדבר החשוב לנו ביותר מול הלקוח שהסכם שכר הטרחה עימו יהיה פשוט, קצר, מובן וחד משמעי. אנו מאמינים שהסכם שכר טרחה צריך לכלול בשפה ברורה את המידע המהותי הנוגע לכמה משלם הלקוח ומתי, ומה הוא מקבל בתמורה.

צריך לזכור, ניהול תיק בבית משפט, אינו דבר זול. הליכים משפטיים בהם אנו מייצגים נמשכים, בדרך כלל, זמן רב. ניהול ההליך משפטי דורש תשומות רבות של זמן, מאמץ, ידע וניסיון.

מה שיטת התמחור שלנו?

אנחנו עובדים על בסיס של תשלום חד-פעמי, בתוספת אחוז שנגזר מהסכום שהלקוח זוכה בפסק הדין או בהסכם הפשרה. זאת, במקרים בהם אנחנו מייצגים תובעים.

כאשר אנו מייצגים נתבעים, התשלום הוא בדרך כלל חד-פעמי. לעיתים אנו עובדים גם לפי תמחור המבוסס על שעות עבודה.
אנו מאמינים שתמחור המשלב אחוזים ותשלום חד פעמי, הוא נכון וטוב ללקוח, וכי לשיטה זאת יתרונות רבים.
ההוצאות המשפטיות של הלקוח מתחלקות בין תשלום מזומן, לתשלום במקרה של הצלחה בלבד. הלקוח יכול לשלם סכום חד פעמי נמוך יותר ואת יתרת הכסף רק אם הוא יזכה בתביעה.

האם אתם עובדים על "אחוזים בלבד"?

עקרונית – לא. במקרים חריגים מאד אנו מסכימים לקחת תיק ב"אחוזים בלבד" ללא תשלום כלשהו בהתחלה.

אנו גם לא ממליצים ללקוחות לעבוד על בסיס "אחוזים בלבד", שכן במקרים כאלו האחוזים בדרך כלל יהיו גבוהים משמעותית יותר משיטת התמחור המבוססת על תשלום חד-פעמי בצירוף אחוזים.

האם אתם מייצגים בכל תיק?

לא. תיקים שאנו סבורים שהם חסרי סיכוי כלשהו להצליח לא ניקח לטיפולנו. אנו גם לא מטפלים בתיקים בהם סכום הנזק או המחלוקת אינם גבוהים. אנו עובדים בדרך כלל על תיקים גדולים בהם סכום הנזק או המחלוקת הם משמעותיים.