לכל שאלה וייעוץ חייגו: 03-6096270

אודותינו

עו”ד אלי הלם הינו בעל ותק של כ-20 שנה במקצוע עריכת הדין וכותב הספרים “רשלנות מקצועית של עורכי דין” ו “דיני הגנת הפרטיות”. עו”ד אלי הלם מעביר הרצאות בתחומים של רשלנות מקצועית של עורכי דין, לשון הרע והגנת הפרטיות והוא כותב ומצוטט באופן קבוע בעיתונות הכלכלית בנושאים אלו.

מלבד עו”ד אלי הלם מועסקים במשרד עורך דין נוסף, וניתן דגש מיוחד על מתן שירות אישי וזמין. בשל גודלו, היחסים עם לקוחות המשרד הם בלתי אמצעים תוך ניסיון ללמוד את כל צורכי הלקוח ולתת מענה הרמוני לשאלות ולצרכים המשפטיים השונים. במרבית המקרים הבעיות המשפטיות בתחום אחד משפיעות על עניינים ותחומים אחרים והרעיון הוא למצוא פתרון המעניק מענה כולל, המלווה את הלקוח לא רק בבעיה או בשאלה המשפטית הספציפית אלא תוך מבט רחב כיצד הדבר משפיע על עסקיו וחייו של מי שנקלע לבעיה הדורשת סיוע משפטי.

משבר משפטי מלווה בדרך כלל בתקופה לא פשוטה של חשש ואי וודאות. בין אם מדובר בתובע אשר נקלע לסיטואציה בה זכויותיו נפגעו והוא מצוי בסוג של מצוקה כלכלית או אישית ובין אם מדובר במי שהוגשה כנגדו תביעה גדולה והוא עומד בפני סיכון של הפסד כספי או נזק למוניטין. לצד הידיעה והצורך בסיוע משפטי ברמה הגבוהה ביותר, מי שנקלע לבעיה משפטית זקוק מלבד לראש המשפטי גם ל”אוזן” ו”לב”.

גם בתיקים המורכבים ביותר ובסיטואציות הנראות לכאורה בלתי פתירות, לצוות המשרד המוטיבציה, הטכניקה, היצירתיות והמקצועיות למצוא את הפיתרון הטוב ביותר למען לקוחותיו. המשרד שם בראש מעיניו את שביעות רצונו של הלקוח ומאמין במתן יחס אישי, מקצועי, אפקטיבי, המבוסס על אמון וקשר מתמשך עם לקוחותיו. כמי שעוסק בתיקי רשלנות מקצועית של עורכי דין, מאמין עו”ד הלם כי חובת הנאמנות, הזהירות, היושר וההגינות של עורך-הדין כלפי הלקוח היא אבן המסד של מקצוע עריכת הדין ומשרדו מיישם חובות אלו בקפדנות בעבודתו השוטפת.