לכל שאלה וייעוץ חייגו: 03-6096270

דיני תקשורת, קניין רוחני

כמי שייצג במשך מספר שנים את העיתונים “ידיעות אחרונות” ו”הארץ” וכמי שפרסם את הספר המרכזי והראשון בנושא של דיני הגנת הפרטיות, צבר עו”ד אלי הַלם ניסיון רב במתן יעוץ משפטי ובניהול הליכים משפטיים בתחום של תביעות לשון הרע, הגנת הפרטיות, איסורי פרסום, עתירות מנהליות לפי חוק חופש המידע וקניין רוחני.

העבודה השוטפת בייעוץ ובייצוג גורמי התקשורת הגדולים במדינה, ומאוחר יותר בייצוג תובעים ונתבעים פרטיים, חשפה את עו”ד הַלם לכל קשת המהלכים והאינטרסים בהתדיינות המשפטית בנושאים של לשון הרע, חשיפת ושמירת מידע, פרטיות, קניין רוחני ונושאים קרובים לכך.

עו”ד אלי הַלם עבד במשך שלוש שנים כעו”ד במשרד עוה”ד ליבליך-מוזר, המתמחה בתחום דיני התקשורת ודיני הנזיקין.

מייד לאחר סיום עבודתו במשרד ליבליך-מוזר, פרסם עו”ד הַלם את הספר “דיני הגנת הפרטיות”, המהווה את החיבור המשפטי הראשון שעסק בזכות לפרטיות בישראל. הספר עסק בנוסף בתחום של לשון הרע, מאגרי מידע, הזכות לפרטיות במקום העבודה ונושאים משיקים.

בעשר השנים האחרונות מנהל משרד עו”ד אלי הַלם עשרות הליכים משפטיים בתחום של לשון הרע, קניין רוחני, הגנת הפרטיות, מאגרי מידע, איסורי פרסום, בפני כל הערכאות המשפטיות לרבות ניסיון רב בהופעות בפני בית המשפט העליון.

לעו”ד אלי הַלם ניסיון בניהול הליכים פלילים הקשורים לתחום של דיני הגנת הפרטיות, לשון הרע, קניין רוחני, מאגרי מידע הן בייצוג נאשמים והן בייצוג קובלים בקובלנות פליליות פרטיות.

עו”ד אלי הלם מוזמן תדיר להרצות במסגרות אקדמיות ומקצועיות בתחום של דיני הגנת הפרטיות ולשון הרע, לתת חוות דעת מקצועיות, בנוסף הוא כותב ומצוטט רבות בכלי התקשורת בתחומים אלו.

עו”ד אלי הַלם משמש, בנוסף, סגן ומ”מ יו”ר ועדת לשון הרע של לשכת עורכי הדין.